Returnal na PC wymaga mnóstwo pamięci RAM

Returnal na PC

Jeżeli mnie pamięć nie myli, dopiero co pisałem newsa o tym, że dwie kolejne gry od Sony trafią w przyszłym roku na PC. Dzisiaj zaś poznaliśmy wymagania sprzętowe dla Returnala. To są te dobre wieści. Jak to zwykle bywa, wieści zwykle przychodzą parami. Jakie więc są te złe? Cóż… Returnal na PC będzie wymagał nie lada sprzętu!

Ok, zacznijmy od największej bomby. W zalecanych wymaganiach sprzętowych znajdziemy 32 GB pamięci RAM. Minimalna zalecana konfiguracja sprzętu to 16 GB. Z której strony na to nie spojrzeć, to dużo. Na szczęście reszta już tak mocno nie straszy. Miejcie w pamięci, że gra będzie wymagała 60 GB miejsca na dysku i zalecana jest instalacja na jednostce SSD.

Returnal na PC – wymagania

Wymagania sprzętowe Returnal na PC.
Minimalne: System: Windows 10-64 bit (wersja 1903)
CPU: Intel Core i5-6400 (4x 2,7 Ghz) lub AMD Ryzen 5 1500X (4x 3,5 GHz)
RAM: 16 GB DDR4
GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB)
Zalecane: System: Windows 10-64 bit (wersja 1903)
CPU: Intel Core i7-8700 (6x 3,7 Ghz) lub AMD Ryzen 7 2700X (8x 3,7 GHz)
RAM: 32 GB DDR4
GPU: Nvidia GeForce GTX 2070 Super (8 GB) lub AMD Radeon RX 6700 XT (12 GB)

Pamiętajcie, gra dostępna będzie zarówno na Steamie jak i w Epic Games Store. Warto pamiętać, że wersja na PC od dnia premiery będzie posiadała tryb dwuosobowej kooperacji! Niestety, w grze nie ma funkcji cross-play, więc musicie pamiętać, żeby Wasze osoby partnerskie także posiadały wersję na PC!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top