Mr Beast x Fortnite – kolejna ikona trafia do Fortnite

MrBeast x Fortnite Banner

Mój plan polegał na rozpoczęciu najnowszego sezonu Fortnite z przytupem. Oczywiście życie zweryfikowało moje postanowienie dość szybko. Moje dzieciaki odblokowywały już Doom Guya, a ja jestem, że tak powiem w lesie. Oni latają z mieczem do rozwalania demonów, a ja z drewnianą dzidą Nie zmienia to jednak faktu, że gdy znajdę chwilę w czasie dnia, to przynajmniej te dzienne misje staram się ukończyć. Jak to mówią, ziarnko do ziarnka i zbierze się wystarczająco doświadczenia na ukończenie Karnetu Bojowego. Szkoda, że zadania, które pojawiły się wraz z wydarzeniem Mr Beast x Fortnite, nie pomogą mi w osiągnięciu celu, gdyż nagrodami za ich ukończenie są przedmioty kosmetyczne.

Milion dolarów dla zwycięzcy

Myślę, żę spokojnie mógłbym otrzeć łzy spowodowane brakiem punktów doświadczenia, gdybym wygrał główną nagrodę w wyzwaniu ekstremalnego przetrwania MrBeasta. Osoba mająca najwyższy wynik po zakończeniu eventu zgarnie całkiem pokaźną sumkę. O milion dolarów można zawalczyć 17 grudnia o godzinie 18:00. Chętni do podjęcia rękawicy mogą od 13 dnia tego samego miesiąca rozpocząć trening na wyspie przygotowanej specjalnie pod ten turniej. Na planszę można będzie przejść z ekranu Odkryć lub wpisując jej kod: 7990-6907-8565.

MrBeast x Fortnite Screen 01

Na czym polega wyzwanie Mr Beast?

Aby wziąć udział w wyścigu po kupę szmalu, należy udać się na wspomniany poziom po godzinie 18 i uzbierać jak najwyższą liczbę punktów w określonym czasie. Jednocześnie będzie trzeba unikać niebezpieczeństw, zbierać monety oraz najprawdopodobniej nie zginąć. Suma punktów z pięciu najlepszych rozgrywek zdecyduje o miejscu na tabeli wyników. Nie ma się jednak co martwić. Prób można mieć nieskończenie wiele, więc wystarczy być wytrwałym i mieć mnóstwo wolnego czasu. Jeżeli nie uda się Wam stanąć na szczycie to nic straconego. Dla pierwszych 100 000 uczestników została przygotowana nagroda pocieszenia pod postacią parasolki. Ja chyba nie zdecyduję się jednak na wzięcie udziału w tym konkursie pomimo wyjątkowo atrakcyjnej nagrody.

MrBeast x Fortnite Screen 02

Przedmioty kosmetyczne Mr Beast x Fortnite

Epic nie byłby sobą, gdyby nie skorzystał z okazji i nie dodał żadnych towarów związanych z taką kolaboracją do sklepu. 14 grudnia gracze znajdą na wirtualnych półkach stroje, akcesoria oraz emotkę Szał Beasta. Bardzo jestem ciekaw ile potencjalnych nabywców znajdą zestawy znanego Youtubera. Wydaje mi się, że zainteresowanych będzie sporo. Ja natomiast zostawię sobie swoje V-Dolce na inne zakupy, bo nigdy nie wiadomo czyja skórka może pojawić się następna.

MrBeast x Fortnite Screen 03

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top