Szklany Skarbiec w Destiny 2 już otwarty!

Szklany_Skarbiec_Destiny_2_już_otwarty

Niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu nowego Sezonu Bezkresnej Nocy w Destiny 2. Przy okazji tego wydarzenia wszystkim graczom udostępniono sentymentalny powrót do pierwszego najazdu w historii gry. Szklany skarbiec czeka na sześcioosobowe ekipy, które podejmą się jego wyzwania.

Szklany Skarbiec Destiny 2

Szklany Skarbiec z nową warstwą farby

Badanie Szklanego Skarbca ma być powrotem do znanego miejsca, ale z całkiem świeżymi doznaniami. W jego środku drużyna składająca się z sześciu osób przetestuje nie tylko umiejętności każdego członka ekipy z osobna, ale też całkowite zgranie zespołu. Na Wenus już teraz czeka przygoda prowadząca przez załamania przestrzeni oraz czasu, aby zniszczyć Atheona, Konfluks Czasu, nim stanie się zagrożeniem nie do powstrzymania. Wszystko oczywiście zwieńczone będzie deszczem cennych nagród, a między nimi atrakcyjny karabin fuzyjny ­– Mitoklast Weksów.

Warto się spieszyć z odwiedzinami do Szklanego Skarbca!

Zespoły, które ukończą rajd wcześniej, zostaną nagrodzeni osobno przez twórców. Każdy taki gracz dostanie możliwość zanurkowania w sklepie Bungie, który pęka w szwach od ekskluzywnych przedmiotów. Warto zaznaczyć, że pierwsze zespoły zakończyły już swój najazd. Jedną z nich jest drużyna Elysium, która dokonała tego jako pierwsza! Znaczy to, że miejsc dla dodatkowo nagrodzonych ubywa i może to być ostatnia szansa na wyrwanie ekskluzywnych treści. Nie pozostaje nic innego, jak zebrać drużynę, przygotować plan i zabrać się do pracy!

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

1 Comments

  1. […] Jednak tematem artykułu nie jest recenzja Destiny, a raczej przedstawienie Wam co też w tej grze można robić bez potrzeby otwierania swojego portfela. Skupię się tu na części drugiej, ponieważ jedynka jest cały czas płatna i wątpię, żeby twórcy planowali jej dalszy rozwój. Powiem więcej — specjaliści z Bungie zaczęli portować wiele rzeczy z części pierwszej do dwójki. Dzięki temu gracze, którzy dopiero co stykają się z tą serią, mogą odwiedzić takie miejsca jak Kosmodrom czy zapowiedziany w najnowszym sezonie Szklany Skarbiec. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top