TrójKast gra z WOŚP! Pomóż i wystąp w podcaście!

WOŚP. Trójkast logo

Tak jak rok temu, wystawiamy na WOŚP gościnny udział w naszym podcaście TrójKast oraz zbicie wirtualnej piątki. Wszystkie szczegóły związane z nagraniem są do dogadania, a my jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły.

W trakcie nagrania możemy poddać dyskusji wybrany przez gościa temat lub zagadnienie. Możesz wykorzystać ten czas do wychwalania Gothica albo zbesztania gry, która złamała Ci serce. Jeśli w zakamarkach piwnicy stworzyłeś własną grę i chciałbyś przybliżyć ją naszym słuchaczom, to przyjmiemy Cię chlebem i solą. Dla najodważniejszych przygotujemy wyzwanie w postaci podjęcia się recenzji wybranej i dostarczonej przez nas gry niespodzianki!

Oczywiście, wygrana podczas licytacji nie wiąże się z obowiązkiem wystąpienia w podcaście, ale będzie nam niezmiernie miło, jeśli wspólnie z nami wesprzecie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

TrójKast gra z WOŚP! Pomóż i wystąp w podcaście!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top