Urodziny Broken Ranks – nowe atrakcje i podsumowanie roku

Urodziny Broken Ranks

Studio Whitemoon Games właśnie wyprawiło urodziny Broken Ranks, największemu polskiemu MMO. Jak te maleństwa szybko rosną, co? Lubię studio za to, że sprawiają wrażenie takich, którym zależy na graczach. Rozmawiają z nimi, słuchają ich, regularnie dodają nowe treści. Dużo się działo w ciągu tego roku. Broken Ranks otrzymało cztery duże lokacje z bossami, Arenę PvP, a także całą masę innych dodatków i usprawnień, które komuś, kto nie gra w BR niewiele powiedzą, ale gracze zawsze mocno je doceniają.

Atrakcje na urodziny Broken Ranks

Teraz, z okazji urodzin, twórcy gry przygotowali dla graczy różne atrakcje, zarówno krótko- jak i długoterminowe. Ci, którzy poświęcili czas na szlifowanie swoich talentów artystycznych, mogą wziąć udział w konkursie na fan-art. Można będzie rzucić wyzwanie specjalnym przeciwnikom. Ba, gracze otrzymają także na tydzień upgrade swojego konta do premium. Aby się na to załapać wystarczy się zalogować, jeżeli gracie regularnie, a jeżeli nie, możecie odebrać upominek ze swojej skrzynki mailowej. Przy okazji urodzin Whitemoon Games postanowiło podzielić się z nami także garścią statystyk widocznymi na grafice poniżej.

Statystyki roczne z okazji urodziny Broken Ranks

Może i sami nie będziemy świętować do białego rana, ale to nie znaczy, że gracze nie będą mieli nic do roboty. Przygotowaliśmy w grze kilka atrakcji, które pozwolą naszym Taernijczykom zdobyć między innymi przydatne przedmioty, złoto czy platynę. Poza tym mamy dla wszystkich konta premium. Co jeszcze? Nasi gracze od zawsze byli zainteresowani wszelkimi statystykami, więc nie zabrakło i zbiorczych danych z całego roku. Bawcie się dobrze!

– powiedział Krzysztof Danilewicz, założyciel studia.

Przy okazji zachęcam do przeczytania relacji naszego kolegi z ekipy, który sprawdził, jak Broken Ranks sprawdza się dla pojedynczego gracza.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top