Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna już jest!

Wiedźmin 3 Edycja Kompletna

Zdawałoby się, że dopiero co CDPR ogłosił nową i w pełni darmową aktualizację do Wiedźmina 3, a tutaj proszę, mamy połowę grudnia. To oznacza, że aktualizacja ruszyła, a najnowsze wydanie przygód Geralta od teraz nosi nazwę Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna! Od dzisiaj posiadacze gry na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą pobrać najnowszy update bez żadnych opłat. Jest on także dostępny również na PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store.

Edycja Kompletna dla nowej generacji

Edycja Kompletna zawiera wszystkie dotychczasowe darmowe DLC, a także oba płatne dodatki: Serce z Kamienia oraz Krew i Wino. Ponad to, oczywiście, w skład wchodzi również cały szereg usprawnień i aktualizacji dla najnowszej generacji. Wśród nowości znajdziemy m.in. od dawna wyczekiwany tryb fotograficzny. Przyspieszono także czasy ładowania w grze, dodano Ray Tracing, gracze konsolowi otrzymali też dwa tryby jakości i wydajności. Gracze PC-towi mogą cieszyć się także wsparciem DLSS, a wszystkie platformy zyskały wsparcie dla AMD FidelityFX Super Resolution.

Wiedźmin 3 Edycja Kompletna Darmowa Aktualizacja

To jeszcze jednak nie wszystko, ponieważ ta aktualizacja zawiera też masę mniejszych poprawek i funkcjonalności. Gracze otrzymają wraz z nią nowe możliwości ustawienia kamery, cross-progresję, zawartość do gry inspirowaną Netflixowym serialem, a także zintegrowany zestaw modów od fanów gry.

Dla każdego coś miłego

Jeżeli jednak nie macie najnowszego sprzętu do grania, nie macie co rozpaczać. Gracze PS4 i Xbox One także otrzymali aktualizację, choć naturalnie nieco bardziej ubogą. Pełna lista zmian jest dosyć obszerna, więc po więcej szczegółów musicie udać się do oficjalnego źródła.

Przypominam, że najnowsza aktualizacja jest w pełni darmowa, jeżeli już posiadacie grę w wydaniu na PC, PlayStation 4 lub Xbox One. Edycja Kompletna dostępna jest dla posiadaczy konsoli Xbox Series X|S lub PlayStation 5, oraz dla graczy PC. W niedalekiej przyszłości EK ma ukazać się także w wydaniu fizycznym.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top