Biomutant trafi na Nintendo Switch. Ruszyły preordery na wersję pudełkową

Biomutant na Nintendo Switch

THQ Nordic wraz z Experiment 101 jakiś czas temu zapowiedzieli pojawienie się gry Biomutant na konsolę Nintendo Switch. Post-apokaliptyczne RPG akcji z otwartym światem będzie dostępne dla większej liczby graczy jeszcze w tym roku. Ruszyły również zamówienia przedpremierowe.

Biomutant na Nintendo Switch

Biomutant zadebiutował na rynku gier 25 maja 2021 roku, a we wrześniu, rok później, pojawiły się wersje na konsole nowej generacji. Ta fabularna gra akcji, choć spotkała się z mieszanym odbiorem, ma również wielu fanów. W opisie na platformie Steam możemy przeczytać: “BIOMUTANT® to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata – czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi?“.

Twórcy z THQ Nordic oraz Experiment 101 niedawno zapowiedzieli, że ich produkcja pojawi się także na konsolach Nintendo Switch. Premiera na Switcha ma odbyć się 30 listopada 2023 roku, czyli prawie 2,5 roku od pierwszej daty wydania. Można już także składać zamówienia przedpremierowe.

Produkcja, póki co, jest dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Przy okazji, zapraszamy na nasze recenzje gry Biomutant, w wersji na Xbox Series S oraz na PC.

Grafika przedstawia lokację z gry Biomutant

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top