Darmowy weekend z The Division 2

Gra Ubisoft: The Division 2

Jeżeli mnie znacie, albo choć pobieżnie śledziliście moje teksty czy social media, to wiecie, że The Division 2 naprawdę, ale to naprawdę lubię. Na PlayStation 4 spędziłem w wirtualnym Waszyngtonie jakieś 500 godzin. Po przesiadce na Xboxa kolejne 250 godzin, a gdzieś w międzyczasie jeszcze, niejako przy okazji, 100 godzin na PC. I każda z tych godzin była dla mnie pełna dobrej zabawy i klimatycznej rozgrywki. Jeżeli zawsze Was kusił ten tytuł, teraz jest Wasz moment. Od 18 maja (czwartek) do 22 maja (poniedziałek) możecie grać dowoli w podstawową wersję gry na dowolnej konsoli oraz komputerach osobistych.

The Division 2 bez opłat? Weekendowa okazja.

Już dziś, tj. we wtorek 16 maja, będziecie mogli od godziny 17 rozpocząć wstępne pobieranie gry. Warto to zrobić, bo tytuł, zależnie od platformy, waży coś około 100 GB. Dzięki temu w czwartek o 19:00 będziecie mogli rozpocząć zabawę, która potrwa do godziny 20 w poniedziałek. Jeżeli się mocno weźmiecie do pracy, może uda Wam się osiągnąć 30-ty poziom postaci w tym czasie! Warto pamiętać, że w przypadku PlayStation i Xboxa wymagane będą także abonamenty PlayStation Plus / Xbox Live Gold, jeśli zamierzacie grać z innymi graczami.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top