Xbox Game Pass w styczniu i lutym 2023

Dwie konsole Xbox, logo Xbox Gamę Pass oraz mnóstwo postaci z gier, w które można zagrać posiadając ten pakiet.

Nareszcie poznaliśmy kolejne tytuły, które dołączą do usługi Xbox Game Pass w styczniu i na początku lutego. Dziękuję za Waszą cierpliwość, gdyż dzisiejsze wydanie podsumowania Game Passa jest nieco opóźnione, za co niestety winę ponoszę ja i moje sprawy prywatne. Ale już możecie dowiedzieć się dokładniej, jakie doskonałe gry na Was czekają w ciągu najbliższego tygodnia czy dwóch!

Lista gier dostępnych w abonamencie Game Pass w styczniu: Grid Legends, Age of Empires II, GoldenEye007, Darkest Dungeon, Hot Wheels Unleashed, Hi-Fi Rush, Inkulinati, JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R oraz Roboquest

Dostępne gry w Xbox Game Pass w styczniu

Hi-Fi Rush (chmura, PC i Xbox Series X|S) – już dostępne!

Premiera w Game Passie! Poczucie rytm gdy Chai i jego ekipa walczy ze złą megakorporacją w takt muzyki! Gra od Tango Gameworks to najnowsza gra akcji, gdzie świat synchronizuje sięz muzyką!

GoldenEye 007 (chmura i konsole) – juz dostępne!

GoldenEye 007 powraca, by zachwycić starych jak i nowych graczy! Ponadczasowa strzelanka została odtworzona wiernie na konsole Xbox, wliczając w to nowy system osiągnięć, rozdzielczość 4K, gładszą animację i klasyczny podzielony ekran dla czworga graczy!

Roboquest (Game Preview) (konsole) – dostępne od 30 stycznia

Gra jest już dostępna na PC Game Pass, a zaraz i na konsolach! Przebijcie się przez hordy złych botów w proceduralnie generowanych środowiskach w grze solo bądź 2-osobowym trybie kooperacji, ulepszajcie budynki i pokonujcie potężnych bossów! Zanurzcie się w futurystyczny świat Roboquest i pomóżcie ludzkości odnaleźć dawno zaginione Haven-City.

Age of Empires II: Definitive Edition (chmura i konsole) – dostępne od 31 stycznia

Jedna z najbardziej ukochanych przez graczy gier strategicznych nadchodzi na konsole! Cieszcie się nowym sposobem grania w uwielbiany tytuł, który wspiera sterowanie kontrolerem i zawiera nowe
samouczki, które pomogą Wam zacząć!

Inkulinati (Game Preview) (chmura, konsole i PC) – dostępne od 31 stycznia

Gra strategiczna oparta na tuszu prosto ze średniowiecznych manuskryptów, gdzie królicza pupa może być bardziej śmiercionośna niż psi miecz. Weźcie udział w pojedynkach z nieoczekiwaną taktyczną głębią i humorem! Wybierzcie się na wiecznie-zmieniającą się podróż, zbudujcie własny bestiariusz i pokonajcie średniowieczne super-gwiazdy!

JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle (R chmura, konsole i PC) – dostępne od 31 stycznia

Ceniona i popularna seria zyskuje nowe życie w formie bijatyki! Walczcie za pomocą 50 kolorowych postaci ze świata JoJo’s Bizarre Adventure. Zobaczcie, jak postacie, które nigdy się nie spotkały w serialu wchodzą ze sobą w interakcje! Nawet nowicjusze mogą mieć pełno radości z systemem walki tej gry.

Darkest Dungeon (chmura, konsole i PC) – dostępne od 2 lutego

Gotycki roguelike i turowy RPG o psychologicznych trudnościach bycia poszukiwaczem przygód. Rekrutujcie, trenujcie i poprowadźcie drużynę herosów pełnych wad przez pokręcone lasy, zapomniane królokarnie, zniszczone krypty i inne. Czekają na Was nie tylko przeciwnicy, ale także i stres, głód, choroby i nieprzenikniona ciemność.

Grid Legends (chmura) EA Play – dostępne od 2 lutego

Wysoko-oktanowe wyścigi nadchodzą także i w chmurze, dzięki połączeniu EA Play i Xbox Game Pass Ultimate. Doświadczcie motoryzacyjnych emocji, które będą Was trzymały na krawędzi foteli i imersyjnego trybu historii “Driven to Glory”.

Przeczytaj na Pograne recenzję wersji na PS5: Między kołem, a zębatką

Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition (chmura, konsole i PC) – dostępne od 7 lutego

Przygotujcie się na drifty, boosty, skoki i wypadki na ikonicznych, pomarańczowych trasach z najbardziej ukochanymi autami z serii Hot Wheels. Rozpalmy zabawę!

Przeczytaj na Pograne recenzję: Małe, Wielkie Emocje!

Aktualizacje go gier

  • Sea of Thieves: The Secret Wilds – dostępne do 2 lutego

Korzyści Xbos Game Pass Ultimate

  • The Elder Scrolls Online: Ancient Dragon Hunter Armor – już dostępne
  • Black Desert: Special Gift Bundle – już dostępne
  • Vigor: Norwegian Woodchuck Pack – już dostępne

Te gry znikną 31 stycznia z Game Passa, więc spieszcie się!

  • Donut County (chmura, konsole i PC)
  • Taiko no Tatsujin: The Drum Master (konsole i PC)
  • Telling Lies (chmura, konsole i PC)
  • Worms WMD (chmura, konsole i PC)

Widać, że Mirosoft nabiera tempa wraz z mijającymi tygodniami. Czeka nas wiele doskonałych tytułów, które trafią do abonamentu Game Pass w styczniu i lutym, ale ja sam najbardziej jestem zainteresowany Hi-Fi Rush. Zaledwie kwadrans z grą sprawił, że jestem zachwycony, a wszyscy znajomi nie mogą przestać opowiadać, jak bardzo zakochali się w tej grze! Szykuje się także mocna dawka nostalgii za pomocą GoldenEye 007 i Age of Empires II, które były ogromnie ważną częścią mojego dzieciństwa. Także fani wyścigów nie mają na co narzekać w tym okresie z How Wheels Unleashed i Grid Legends!

Zakup abonamentu Game Pass (PC + XBOX)

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top