PlayStation Plus Extra i Premium na wrzesień 2023 – znamy rozpiskę

Premium na wrzesień 2023 - grafika główna

PlayStation opublikowało na swoim blogu rozkład jazdy PlayStation Plus Extra i Premium na wrzesień 2023. Trudno nie odnieść wrażenia, że dominują “chińskie bajki”. Niemniej, jeśli macie na nie uczulenie, to wciąż znajdziecie coś dla siebie – strategie, strzelanki, przygodówki, nawet tzw. cosy games. Wszystkie gry trafią do biblioteki abonamentu 19 września.

PlayStation Plus Extra na wrzesień 2023

“Japonoholicy” powinni zwrócić swoje oczy przede wszystkim na uznane 13 Sentinels: Aegis Rim oraz odświeżoną wersję oryginalnego NieRa, wzbogacone o człon Replicant i masę różnorakich cyferek w tytule. “Japonofobowie” natomiast, cóż, Wy jedziecie na Bliski Wschód. Spokojnie, będzie fajnie, najnowszy Sniper: Ghost Warrior to naprawdę solidna produkcja. Z ciekawych, acz wartościowych indyków koniecznie sprawdźcie też drastycznie różniące się klimatem This War of Mine i Unpacking. No, ale wymieniać tak mógłbym bez końca. Rozpiska!

NieR Replicant ver.1.22474487139…
– 13 Sentinels: Aegis Rim
– Sid Meier’s Civilization VI
– Star Ocean: The Divine Force
– Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
– Odin Sphere Leifthrasis
Unpacking
– Planet Coaster: Console Edition
This War of Mine: Final Cut
– Cloudpunk
– Contra: Rogue Corps
– Tails Noir
– Call of the Sea
– West of Dead
– PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls

PlayStation Plus Premium na wrzesień 2023

Próg Premium w tym miesiącu został nawet nie zdominowany, ale wręcz podbity przez Japonię. Jest jednak wątek zachodni, bowiem bohaterowie Dragon’s Crown Pro zostali żywcem wyrwani z amerykańskich filmów. Przyrodniczych.

– Star Ocean: First Departure R
– Star Ocean: Till the End of Time
– Star Ocean: The Last Hope – 4K & FHD Remaster
– Dragon’s Crown Pro

Zakup abonamentu PlayStation Plus


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top