Promocja Steam Deck z okazji rocznicy

Pixel-artowa grafika przedstawiająca osiedle budyków, gdzie na bilboardzie znajduje się podobizna Steam Decka. Grafika z okazji promocja Steam Deck.

Wydaje się, że Steam Deck cieszy się niemałą popularnością wśród graczy i zdobył ich uznanie. Kilka tygodni temu minął rok od premiery przenośnej konsoli Valve. Dlatego właśnie z tej okazji pojawiła sie pierwszy raz skromna promocja – Steam Deck można kupić o 10% taniej, choć to nie koniec rocznicowych atrakcji!

Promocja Steam Deck – ceny

Konsola dostępna jest w trzech wariantach. Najtańszy z nich o pojemności 64GB można kupić już za 1709,19 zł. Model z 256GB kosztuje w promocji 2249,10zł, a najdroższy egzemplarz, mogący się poszczycić pamięcią 512GB, to wydatek rzędu 2789,19zł.

Steam Deck i filmy

Valve udostępniło też opcję personalizowania filmów, które odtwarzane są przy uruchomieniu konsoli. I choć użytkownicy już dawno wpadli na to, jak to zrobić, tak Steam Deck otrzymał teraz oficjalne wsparcie oraz 20 filmów przygotowanych przez twórców. Odnaleźć je można w sklepie Steam, a kupicie je za punkty Steam.

Wiosenna wyprzedaż Steam

Przy okazji ruszyła także wiosenna promocja na Steamie, co oznacza prawdopodobnie tysiące gier w niższych cenach. Odwiedźcie własne życzlisty i sprawdźcie, czy i dla Was trafiło się coś ciekawego! Jeżeli zaś szukacie odpowiedniej gry na Steam Deck, Valve podsuwa Wam listę 100 najpopularniejszych tytułów na tę platformę.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top