Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo w Epic Games Store

Relics of War grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Call of the Sea też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo w Epic Games Store. Mam nadzieję, że przeszliście już poprzednie 39,999 odsłon! Heh… Nie spodziewaliście się tego żartu, co?

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War

To pierwsza turowa gra strategiczna 4X osadzona w uniwersum Warhammer 40,000. Cztery frakcje staną do brutalnej wojny o dominację nad zasobami planety.

Gra zabiera Cię do świata terroru i przemocy w pierwszej turowej grze strategicznej 4X osadzonej w uniwersum Warhammer. Zmierz się z wymagającą SI lub współpracuj albo rywalizuj z przyjaciółmi i nieznajomymi z całego świata. Wznoś miasta, budynki i fortyfikacje, aby rozbudować swoje imperium i stworzyć armię do walki z wrogami. Zbieraj zasoby i badaj nowe technologie, aby zasilać i unowocześniać swoje maszyny wojenne. Przechodź zróżnicowane wątki fabularne poszczególnych frakcji, by odkryć ich przeznaczenie na Gladius Prime — świecie skażonym przez osnowę. Gdy już będzie po wszystkim i opadnie kurz, tylko jedna frakcja może okazać się zwycięska.

Dowódź szeroką gamą niszczycielskiego uzbrojenia, wydawaj edykty miejskie i przeprowadzaj operacje taktyczne. Rekrutuj jednostki bohaterów, które posiadają wyjątkowe umiejętności i mogą być wyposażone w przedmioty — od zaawansowanych technologiczne granatów po potężne relikty przeszłości. Z każdym kolejnym poziomem bohaterowie będą stawać się coraz potężniejsi, ostatecznie zostając prawdziwymi czempionami Twojej kampanii.

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra otrzymała średnią ocen na poziomie 73% na OpenCritic.

Do kiedy można odebrać Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War za darmo?

Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War będzie można odebrać do 23 marca do 17:00. Udostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top