Xbox Game Pass – pierwsza połowa grudnia

10 gier Xbox Game Pass

Wczoraj zaczęliśmy grudzień, więc oficjalnie jesteśmy już na finiszu tego roku! Ale tak, jak i w wyścigach, na ostatniej prostej Game Pass w grudniu tylko się rozpędza! Czeka nas zestaw naprawdę interesujących tytułów!

Game Pass w grudniu

Dostępne gry w Xbox Game Pass w grudniu

Eastward (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Witajcie w uroczym świecie Eastward – w którym maleje ludność. Podróżujcie przez społeczeństwo na krawędzi upadku, odkrywajcie rozkoszne miasteczka, dziwne stworzenia i jeszcze dziwniejszych ludzi! Uzbrojcie się w niezastąpioną patelnię Johna i mistyczne moce Sam na niezwykłą przygodę w nieznane.

The Walking Dead: The Final Season (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Po latach spędzonych w podróży na mierzeniu się z żywymi i nieżywymi zagrożeniami, odosobniona szkoła może wreszcie stać się miejscem na dom dla Clementine i AJ. Ale ochrona tego miejsca będzie wiązała się z poświęceniem. W tym chwytającym za serce, emocjonalnym ostatnim sezonie przygody Wasze wybory zdefiniują Wasze związki, świat i zakończenie historii Clementine.

Totally Reliable Delivery Service (PC) – już dostępne!

Zapnijcie pasy i odpalajcie swojego dostawczaka, czas rozwozić paczki! Dołączcie do gry z trójką znajomych i w ryzykowny sposób wykonujcie swoją robotę w tym intraktywnym, otwartym świecie. Przetrwajcie wypadki, sterujcie ulubionym pojazdem i wykonujcie zadania najlepiej, jak potraficie! W końcu Totally Reliable Delivery Service gwarantuje dostarczenie przesyłki!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (chmura, konsole i PC) – 6 grudnia

Niezapomniane doświadczenie w galaktyce Gwiezdnych Wojen z największym zestawem postaci i pojazdów, z nową mechaniką walki, ogromem planet do odwiedzenia, a wszystko to opowiedziane przez pryzmat klasycznego poczucia humoru LEGO.

Recenzja na Pograne: Moc jest z nami!

Hello Neighbor 2 (chmura, konsole i PC) – 6 grudnia

Premiera w Game Passie! To skradanka z elementami horroru o odkrywaniu sekretów dziwnego sąsiada. Zagrajcie przeciwko złożonemu przeciwnikowi sterowanemu przez zaawansowane SI, które uczy się od Was i innych graczy! Z upływem czasu Sąsiad dostosowuje się do wzorców zachowania graczy, a jego własne zachowanie się zmieni i będzie zaskakiwało! Czy uda się Wam przechytrzyć Sąsiada i odkryć jego tajemnicę?

Chained Echoes (chmura, konsole i PC) – 8 grudnia

Premiera w Game Passie! Valandis jest pochłonięte przez wojnę. Trzy królestwa od wieków toczą ze sobą walkę. Nie ma szans na pokój. A jednak magiczna broń masowej zagłady prowadzi do pokoju, choć kruchego. Nie potrwa on wiecznie. Przygotujcie się na przygodę w świecie pełnym cudów, magii, mechów, uroczych postaci, latających statków i złowieszczych wrogów. Czy dacie radę zaprowadzić trwały pokój ze swoimi herosami?

Metal: Hellsinger (Xbox One) – 8 grudnia

Rytmiczny FPS pełen piekielnych przeciwników, potężnych broni i ciężkiego, metalowego brzmienia! Zasiej strach w sercach demonów wywalczając sobie ścieżkę przez piekło w diabelskiej podróży w celu osiągnięcia Zemsty.

Recenzja na Pograne: Koncert z piekła rodem

High On Life (chmura, konsole i PC) – 13 grudnia

Premiera w Game Passie! Prosto z umysłu Justina Roilanda nadciąga High on Life. Ludzkości zagraża kartel obcych, którzy chca ją wykorzystać jako narkotyk. Dlatego to Wy musicie uratować i połączyć siły z gadającymi giwerami, pokonać Garmantuousa i jego gang, a także uratować świat.

Potion Craft (konsole i PC) – 13 grudnia

Potion Craft to symulator alchemika, gdzie wchodzicie w interakcję z narzędziami i składnikami, by warzyć mikstury. Macie kontrolę nad całym warsztatem: możecie wymyślać nowe przepisy, przyciągać klientów i eksperymentować do woli. Pamiętajcie tylko: całe miasto na Was liczy!

Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition (chmura, konsole i PC) – 15 grudnia

Szykujcie się na drifty, boosty, skoki i wypadki na ikonicznych pomarańczowych trasach w swoich ulubionych Hot Wheelsach! Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition nadchodzi do Game Passa.

Recenzja na Pograne: Małe Wielkie Emocje!

Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan (chmura, konsole i PC) – 15 grudnia

Pozytywny przygodówko-platformer z łamigłówkami na ponad 30 godzin gry! To przyjazne dla rodziny, dostępne doświadczenie z elementami RPG, w którym musicie uratować kapryśne stworzenia przywracając kolory światu!

Nie przegapcie!

Battlefield 2042 (chmura, konsole i PC) EA Play – już dostępne!

Powrót ikonicznej marki na rynku pierwszoosobowych strzelanek w niedalekiej przyszłości.

DLC / Aktualizacje gier

 • Need for Speed Unbound: Okres Próbny z EA Play – już dostępne
 • Conan Exiles: Chapter 2 – dostępne od 6 grudnia

Dodatki Xbox Game Pass Ultimate

 • 3 miesiące darmowego okresu próbnego Apple TV+ i Apple Music – już dostępne!

Te gry znikną 15 grudnia z Game Passa, więc spieszcie się!

 • Aliens: Fireteam Elite (Cloud, Console, and PC)
 • Breathedge (Cloud, Console, and PC)
 • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Cloud, Console, and PC)
 • Firewatch (Cloud, Console, and PC)
 • Lake (Cloud, Console, and PC)
 • One Piece: Pirate Warriors 4 (Cloud, Console, and PC)
 • Neoverse (Cloud and Console)
 • Race with Ryan (Cloud, Console, and PC)
 • Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth (Cloud, Console, and PC)
 • Rory McIlroy PGA Tour (Console) EA Play
 • Transformers: Battlegrounds (Cloud, Console, and PC)

Game Pass w grudniu to zestaw interesujących tytułów. Jest coś dla fanów zombie, fantastyki a także i skradanek! Co więcej, można nawet odrobinę poczuć klimat świąt w symulatorze dostawcy, a także z klockami LEGO i Hot Wheelsami. Mnie najbardziej zaintrygowało Chained Echoes i już odliczam dni do 8 grudnia. A na który tytuł Wy czekacie najbardziej?

Zakup abonamentu Game Pass (PC + XBOX)

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top